Kim jesteśmy

Tedex jest renomowanym producentem i dystrybutorem olejów smarowych oraz płynów do chłodnic samochodowych. Przedmiotem działalności firmy jest również dystrybucja smarów, płynów do spryskiwaczy i hamulcowych produkowanych dla naszej firmy przez uznanych na rynku wytwórców.
Własny, przyjazny środowisku naturalnemu zakład blendingowy o zdolności produkcyjnej przekraczającej 30.000 ton rocznie zlokalizowany jest w Lasach Spalskich k/Tomaszowa Mazowieckiego. Działaość prowadzimy od 1990 roku.

Produkcja środków smarnych prowadzona jest w oparciu o:
- wdrożony system zapewnienia jakości zgodny z wymaganiami norm  ISO 9001,
- nowoczesne technologie zachodnie oraz własną dokumentację technologiczną,
- pakiety dodatków olejów  renomowanych producentów zachodnich,
- oleje bazowe z rafinerii krajowych i zagranicznych.
 

Doskonała jakość surowców, unikalne technologie oraz wysokiej klasy specjaliści nadzorujący  proces produkcyjny oraz znający rzeczywiste potrzeby rynku olejowego w Polsce gwarantują doskonałe własności użytkowe olejów ze znakiem Tedex, stale udoskonalanych  zgodnie z postępem technicznym wprowadzanym w USA i Europie.
W asortymencie produkowanych olejów silnikowych znajdują się oleje najnowszych generacji spełniające najostrzejsze wymogi jakościowe specyfikacji API (USA), ACEA (dawne CCMC Europy) jak również specyfikacji wojskowych USA i większych producentów silników w Europie (np.: Man, Volvo, Mercedes Benz). Podobnie jest w przypadku olejów przekładniowych i hydraulicznych czy innych grup (rodzajów) olejów przemysłowych.
 

W ofercie handlowej Tedex znajdują się także oleje starszych generacji, nadal stosowanych przez wielu użytkowników w Polsce o jakości przewyższającej wymagania norm polskich.
Możliwości technologiczne Zakładu Produkcyjnego pozwalają na szybkie uruchomienie produkcji praktycznie każdego, nie wytwarzanego seryjnie, gatunku oleju w szerokiej gamie kategorii jakości i lepkości.
Firma Tedex istnieje na rynku olejów i smarów od 1990 roku. Od tego czasu uzyskaliśmy znaczący udziałów w krajowej produkcji i sprzedaży produktów smarowych. Nasze doświadczenie zdobyte w kontaktach handlowych z wymagającymi odbiorcami w połączeniu z wykwalifikowaną kadrą techniczno-handlową gwarantuje sprawną i rzetelną obsługę Klientów.

Sieć handlowo-dystrybucyjna
Własna sieć handlowo - dystrybucyjna na terenie całej Polski umożliwia stały kontakt z Klientami, zapewniając im nie tylko ciągłość dostaw, ale także bezpłatny serwis techniczny (dobory zamienników olejów i smarów, porady z zakresu stosowania środków smarnych, gospodarki i techniki smarowniczej).
Nasza firma, przez już ponad 25-letnią działalność na rynku olejowym w Polsce udowodniła ,że może gwarantować wysoką i stabilną jakość produktów, ciągłość i terminowość dostaw, a także atrakcyjne ceny i warunki współpracy.  Wychodząc naprzeciw wciąż rosnącym potrzebom naszych Klientów kierujemy swoje działania w stronę ciągłego udoskonalania technologii produkcji i jakości naszych wyrobów.

 

Klip video:


Siedziba

Biuro Zarządu Tedex mieści się w Starej Iwicznej k /Piaseczna . Budynek, oddany do użytku w 2007 r., składa się z 3 kondygnacji - Tedex zajmuje pierwsze piętro, pozostała przestrzeń wynajmowana jest podmiotom zewnętrznym.
Cały budynek ma powierzchnię 4200 m2, z czego 800 m2 to powierzchnie magazynowe, 320 m2 stanowi warsztat, resztę stanowią powierzchnie biurowe. Na wyposażeniu jest centralny system klimatyzacji i wentylacji, system kontroli dostępu, monitoring, centralna recepcja czynna 24h, pomieszczenie sejfowe, serwerownia, centrala telefoniczna, restauracja, sala konferencyjna na 50 osób.