Aktualności

16
wrz
Gala z okazji 25 lecia istnienia firmy Tedex

Gala z okazji 25 lecia istnienia firmy Tedex

10 kwietnia 2015 r. w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie odbyła się uroczysta Gala z okazji 25 lecia istnienia firmy Tedex.
25 lat naszej obecności na rynku uznajemy za sukces, którym warto się podzielić. Ten czas jest wyznacznikiem tego, jak wielkim zaufaniem darzą nas Klienci, Kontrahenci, a także ci, którzy przez te wszystkie lata tworzyli firmę Tedex. Świadomość wspólnych dokonań, ogromu pracy, ale także zdobytego doświadczenia jest dla nas mocnym impulsem do dalszego działania i rozwoju.

Składaną naszym Klientom obietnicę wysokiej jakości naszych produktów traktujemy jako wyznacznik naszych codziennych działań. Dowodem na to jest stały i systematyczny wzrost sprzedaży olejów, płynów eksploatacyjnych oraz smarów na rynku europejskim i światowym. Kluczem do sukcesu jest polityka jakości przyjęta w 1990 roku, oraz otrzymany przez firmę certyfikat EN ISO 9002 w zakresie „ Produkcji olejów i płynów silnikowych, przekładniowych, hydraulicznych oraz specjalnych".
Firma Tedex otrzymała również certyfikaty ISO 9001:2000, 9001:2008.

Ćwierć wieku istnienia Firma Tedex zawdzięcza przede wszystkim naszym Klientom i Pracownikom. Chcemy podziękować za zaufanie, którym nas obdarzyliście, ale także za współpracę oraz wszelkie uwagi i opinie , bez których rozwój firmy Tedex nie byłby możliwy. To dzięki Wam nasze produkty i usługi z każdym rokiem stają się lepsze, dzięki czemu mogą zaspokajać potrzeby wciąż zmieniającego się rynku.

Mamy nadzieję, że przez kolejne 25 lat uda nam się wciąż doskonalić technologię naszych produktów i jakość usług by razem z Państwem kreować nowoczesną firmę.
Dzisiaj dziękujemy i zapraszamy do świętowania naszego wspólnego sukcesu.