Dbanie o czystość auta to bardzo odpowiedzialne użytkowanie pojazdu. Gdy auto wymaga dodatkowego czyszczenia z uwagi na takie rzeczy jak zabrudzenia po małym dziecku, lub sierści psa, lub nawet po prostu chcemy, aby nasz samochód lśnił – wybierzmy się do auto spa. Car detailing to polerowanie, woskowanie, nakładanie powłoki chroniącej lakier, czyszczenie plastików, mycie silnych zabrudzeń na kołach i oponach oraz wiele innych. Wszystko wykonywane z perfekcją i dokładnością. Jak wygląda car detaling w mieście Katowice?

Na czym polega profesjonalny car detailing?

Aby nasze auto wyglądało zjawiskowo, trzeba często je myć. Czasem jednak wizyta na myjni bezdotykowej może okazać się niewystarczająca. Wtedy można się udać do profesjonalnego auto spa, gdzie na nasz pojazd będzie czekał zespół doświadczonych ludzi, którzy świetnie wiedzą jak zadbać o piękny wygląd samochodu.

Jedną z najczęstszych usług wybieranych w auto spa jest nakładanie powłoki woskowej na lakier. Dlaczego to takie istotne? Odpowiedni wosk stanowi dodatkową warstwę ochronną, która chroni między innymi przed mikrouszkodzeniami oraz promieniowaniem UV. Dzięki odpowiednio nałożonej powłoce nasz samochód zyska piękny blask i efekt „nowości”, który często bywa wyznacznikiem jego wartości.

Oczywiście auto spa zadba nie tylko o piękną karoserię, ale także wnętrze. Wiele elementów od plastików na desce rozdzielczej aż po skórzaną tapicerkę wymaga szczególnej opieki. Jeśli nie wiesz jakich detergentów używać, aby przywrócić wnętrze swojego samochodu do stanu świetności, skorzystaj z usług profesjonalnego auto spa.

Abc-cars.pl, czyli sprawdzony i profesjonalny car detailing Katowice

Jeśli jesteś mieszkańcem Katowic lub okolic zajrzyj do nowoczesnego auto spa firmy abc-cars.pl. Jest to miejsce, w którym spotykają się profesjonalizm, pasja oraz dbałość o klienta. Wśród usług tego auto spa można znaleźć między innymi:

  • czyszczenie „plastików”
  • odświeżanie wnętrza auta,
  • pranie tapicerki

Oraz wiele, wiele innych usług, które czynią każde auto przyjemniejszym w użytkowaniu. Zapraszamy do kontaktu za pośrednictwem maila lub strony internetowej. Chętnie odnowimy wnętrze Twojego auta.