Jednym z najczęściej wyszukiwanych haseł w internecie na terenie Krakowa jest „wypożyczalnia samochodów Kraków”. Jest więc ogromne zapotrzebowanie na tego rodzaju usługi, gdy planujemy wyjazd na weekend czy wakacje, musimy dojechać i wrócić z lotniska lub też, gdy nasze dotychczasowe auto uległo awarii. Jakie auta są zatem oferowane przez wypożyczalnie samochodów w Krakowie?

Wynajem samochodu – co jest najważniejsze?

Najlepszą alternatywą dla zakupu auta to wypożyczalnia samochodów. Kraków, Warszawa oraz inne duże miasta w Polsce oferują bardzo korzystne warunki umowy i szeroki wybór pojazdów. Decydując się na wynajem samochodu bardzo ważne jest wcześniejsze sprawdzenie, czy potencjalna firma jasno i czytelnie określa warunki wynajmu, nie ukrywa przed nami żadnych, dodatkowych kosztów, oferuje profesjonalny serwis i obsługę techniczną oraz pełne ubezpieczenie w pakiecie OC/AC/NNW/ASS. Dodatkową zaletą będzie również możliwość odbioru samochodu we wskazanym miejscu i szeroki wybór pojazdów.

Jakie samochody na wynajem są oferowane w Krakowie?

-W klasie A najczęściej oferowany jest Fiat 500 oraz Volkswagen UP. Oba pojazdy mają zbliżone parametry: ABS, elektryczne szyby i lusterka, klimatyzacja, poduszki powietrzne, małej wielkości bagażniki, radio CD i wspomaganie kierownicy

-Z kolei klasa B obejmuje przeważnie Fiata Punto, Opla Corsę E oraz Renault Clio IV. W porównaniu z klasą A, są dodatkowo wyposażone w większe bagażniki, może nimi też podróżować maksymalnie pięć osób. Renault Clio posiada również tempomat.

-Do klasy C należy m.in. Citroen C – Elysee, Fiat Tipo II oraz Opel Astra IV. W porównaniu z klasą A i B, mają bagażniki o pojemności przekraczającej 500 litrów oraz bardziej nowoczesny i dynamiczny wygląd.

-W klasie D najczęściej oferowana jest Skoda Octavia III. Posiada ABS, alufelgi, elektryczne szyby i lusterka, klimatyzację, poduszki powietrzne, bagażnik o pojemności prawie 600 litrów, radio CD, tempomat i wspomaganie kierownicy.

-Wyżej przedstawione modele samochodów są najczęściej oferowane przez wypożyczalnie samochodów w Krakowie, a Klienci często się na nie decydują ze względu na wysoką funkcjonalność i niską cenę wynajmu.